ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ – Αρχείο εγγραφών – συμμετοχών

idΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΧΟΛΕΙΟΤΑΞΗ
1763ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ-ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1836ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΕΣΛΑΚΩΝΙΚΗ ΦΡΑΓΓΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1718ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΥΓΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1841ΑΜΑΛΙΑ ΚΟΥΚΛΙΑΤΗ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1686ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ - AWAD2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1804ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ4οΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1827ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΛΑΜΑΣ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1773ΑΛΙΚΗ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΝΤΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1704ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ6ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΥΓΙΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1543ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1582ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1753ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1845ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΡΡΩΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1768ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1802ΝΑΣΙΑ ΣΤΑΜΟΥΔΤ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1833ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΙΖΟΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1651ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1795ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1645ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΥΛΗ27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1748ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1558ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΛΕΜΟΥΖΗ11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1580ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΠΑ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1665ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1702ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1792ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1743ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1761ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1846ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΟΥΝΤΑΡΔΑΣ43ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1819ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΤΖΙΑΡΑ5o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1732ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΛΑΧΟΥΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1820ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΥΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1738ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1740ΤΖΟΑΝΑ ΤΟΥΦΑΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1749ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΗΣΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1750ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΑΚΟΣΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1751ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΑΛΙΑΝΗΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1831ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΜΑΚΟΣΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1725ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1703ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΝΙΚΑ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1690ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1758ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1567ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1722ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ ΚΑΤΣΑΜΠΑ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1828ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΠΙΘΗΜΗΤΡΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1772ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΛΕΣΜΗΤΟΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1691ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1843ΕΙΡΗΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1817ΘΕΑΝΩ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΟΥΛΑ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1713ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΛΙΟΥ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1785ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΟΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1775ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΤΡΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1728ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1782ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΙΟΝΑΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1811ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΤΕΛΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1608ΦΡΟΣΩ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1746ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΣΜΑΪΛΗ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1778ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1736ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1771ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΡΟΝΙΚΟΣ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1710ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΒΑΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1579ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Δ.Δ.Μ.Ν. ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ ΚΡΗΤΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1805ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1622ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΔΜΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1766ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ3ο δημοτικο σχολειο ναυπακτου6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1760ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣΒ' ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1684ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΝΤΗ14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1834ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΓΙΑΝΕΛΗΣ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1664ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΚΟΣΙ.ΔΗΜ.ΣΧ.Δ.Δ.Μ.Ν./Ν.Κ.6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1697ΗΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1742ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΜΠΑ24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1620ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΛΑΜΠΑΣΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1756ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΟΥΡΑ21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1660ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΜΑΡΑ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1723ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1701ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1709ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΙΤΣΟΓΛΟΥ12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1770ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1798ΚΑΤΙΑ ΠΛΑΤΙΔΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1717ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΤΣΙΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1791ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΩΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1712ΚΕΛΥ ΚΟΚΚΙΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΥΓΙΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1716ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1576ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΣΚΑΝΗΣ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1658ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΝΤΑΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1784ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΝΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1737ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΟΛΙΔΑΚΗΣ28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1602ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΙΤΑΚΗΣΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ ΚΡΗΤΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1844ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1668ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1755ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1715ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΕΓΟΣΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1711ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΟΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1818ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΙΓΟΥΔΙΣΤΙΑΝΟΣΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1779ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΡΑΚΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1832ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΛΑΧΟΥ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1733ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΙΑΚΗΣ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΚΟΛΕΙΟ ΕΡΕΤΡΙΑ4η - ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΑΞΗ
1835ΕΡΙΕΤΤΑ ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1816ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΣΟΥΠΟΥΡΙΔΟΥ12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1689ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1823ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΜΟΝΙΑΚΗ28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1726ΣΤΕΛΛΑ ΠΛΕΠΙ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1812ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΕΛΙΣΤΑ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1678ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΣΑΡΔΗ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1777ΜΕΛΙΝΑ ΑΡΑΜΑΔΑΝΙΔΟΥ12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1829ΜΥΡΤΩ ΛΙΑΣΚΑΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΛΛΑΔΙΟ -ΒΑΡΗ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1707ΑΝΤΡΙΑΝΑ-ΧΕΡΑΡΝΤΙΝΑ ΒΑΝ ΧΑΤΤΕΜ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1799ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1776ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΤΣΟΥΚΑΔ.Σ Τυμβου Μαραθώνα6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1652ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΧΗΛΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1797ΣΟΦΙΑ ΤΡΑΝΟΥΔΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1813ΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1801ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ-ΒΟΛΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1706ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1790ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΕΞΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1839ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΚΟΣΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1822ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΚΑΜΠΟΥΡΑ12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1557ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΗΣ
1747ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΟΜΕΛΑΚΗΣ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΥΡΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1676ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕΝΕΞΕ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΥΡΟΥ3η - ΤΡΙΤΗ ΤΑΞΗ
1774ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1694ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1837ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1679ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1724ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1730ΛΥΔΙΑ ΚΟΤΡΩΝΑΚΗ14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1814ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1646ΗΛΙΑΣ ΛΙΟΝΑΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1499ΣΟΦΊΑ ΠΕΤΡΊΔΟΥ
1769ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΟΙΟΣ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1688ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1687ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΦΗΚΑΣ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1681ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΛΕΚΟΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1767ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1764ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1727ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1648ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΗΦΑΚΗΣ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1677ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΣΒΑΝΗΣ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1796ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΑΠΙΡΗΔ.Σ. ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1655ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΙΧΑΛΕΑ ΚΑΡΕΚΟΥ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1624ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΑΤΖΙΔΗΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1729ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ55ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1754ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΛΙΟΥΣΛΟΥΠειραματικό Αλεξανδρούπολη5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1591ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1838ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΡΕΠΠΑΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΦΡΑΓΚΗ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1842ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΩΝΑΣ32ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1734ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΌ ΚΑΣΣΝΔΡΕΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1752ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1786ΣΟΦΙΑ ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1803ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΪΝΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1830ΣΠΎΡΟΣ ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣΛακωνική σχολη5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1639ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΑΝΙΑΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1719ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣΔημοτικό Σχολείο Ξηροπηγάδου5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1821ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΚΑΜΠΟΥΡΑΣ12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1583ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΑΣ2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1826ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1617ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1789ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1808ΝΤΑΝΙΕΛ ΡΕΟΥ4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1692ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ6ο Δημοτικό Σχολείο Ναυπάκτου5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1731ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΝΙΚΑΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1807ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΛΑΧΑΒΑΣ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1765ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΛΑΡΑΣ6o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1720ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1800ΘΟΔΩΡΗΣ ΖΗΛΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1815ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1757ΘΩΜΑΣ ΖΙΩΓΑΣ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1672ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΑΤΖΙΔΗΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1735ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1762ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ905η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1744ΝΙΚΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΔ.Σ.ΤΥΜΒΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1685ΦΑΙΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ, ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΒΟΛΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1825ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1788ΒΙΚΤΟΡ ΜΑΧΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1621ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1673ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ1 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1721ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΩΛΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1787ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΡΒΕΝΤΖΗΣΔ.Σ.ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1783ΑΡΓΥΡΩ ΚΟΛΟΚΥΘΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
1810ΖΑΪΝ ΣΑΤΖΑΝΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
1680ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΡΟΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
idΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΧΟΛΕΙΟΤΑΞΗ
2104ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ111ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2079ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΠΠΑ6\Θ Δημοτικό σχολείο Πενταλόφου Μεσολογγίου6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2121ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΜΜΗΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2132ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΤΣΙΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2060ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2070ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΔΑΚΙΝΙΑ11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2100ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΕΛΗΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2096ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΣΒΑΝΗΣ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2090ΑΝΤΡΙΑΝΑ-ΧΕΡΑΡΝΤΙΝΑ ΒΑΝ ΧΑΤΤΕΜ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2068ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ ΘΑΣΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2144ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2136ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2098ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2065ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΑΜΑΡΑΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2076ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΥΛΗ27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2106ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2142ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΑΣΣΗΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2128ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2101ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΡΟΝΙΚΟΣ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2141ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΧΟΠΟΥΛΟΣ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2127ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΥ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2137ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2108ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2095ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2124ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΝΤΗ14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2091ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2143ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΤΑΙΚΟΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥ+5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2102ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΑΚΡΙΔΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2093ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΗΡΟΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2135ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΜΠΟΥ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2082ΕΝΤΙΣΟΝ ΚΙΟΣΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2092ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2084ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2139ΕΥΔΟΚΙΑ ΣΤΑΙΚΟΥΔΗ2οΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2109ΗΛΙΑΣ ΛΙΟΝΑΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2126ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2110ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΧΑΡΩΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2087ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΡΙΤΣΗ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2103ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΓΩΝΑ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2112ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ3ο Δημοτικό Σχολείο Ναυπακτου6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2130ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΛΩΝΗΣΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2097ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΥΣΤΑΛΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2122ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΙΔΗΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2075ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2086ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΛΜΠΕΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2080ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙΔΟΥ14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2140ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΡΑΚΟΥ, ΛΑΡΙΣΑ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2105ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2071ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΕΤΗΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2085ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2066ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2123ΛΥΔΙΑ ΖΙΑΚΑ17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2063ΛΥΔΙΑ ΝΤΟΚΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2067ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2081ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΖΙΜΑ6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2083ΜΑΡΙΑ ΣΙΑΠΕΡΑ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2107ΜΑΡΙΝΑ ΦΛΩΡΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΊΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΊΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2074ΜΑΡΙΟΣ ΔΟΥΡΟΣ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2114ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΡΔΙΑΝΟΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ4η - ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΑΞΗ
2059ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΛΕΜΟΥΖΗ11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2099ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣΠΕΜΠΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2119ΜΥΡΤΩ ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2117ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2073ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2072ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2116ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2094ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2078ΠΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΗΣ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ3η - ΤΡΙΤΗ ΤΑΞΗ
2069ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΥΡΙΑΖΗ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΑΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2118ΡΕΒΕΚΚΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2131ΡΗΓΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2062ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ι.Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ3η - ΤΡΙΤΗ ΤΑΞΗ
2129ΣΟΦΙΑ ΔΟΥΛΗ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2113ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΑΝΙΑΣ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2138ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΑΣΒ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2064ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑΚΑΚΗΣ13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2088ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΛΑΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2125ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΟΥΝΤΑΡΔΑΣ43ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2061ΦΑΙΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΑΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΒΟΛΟΥ - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ"6η - ΕΚΤΗ ΤΑΞΗ
2133ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2134ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ5η - ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ
2120ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΗ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ4η - ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΑΞΗ